EVERYTHING MUST BE BASED UPON INSIGHT!

İTİBAR YÖNETİMİ

Dijital dünyada, marka itibarı her an tehlikede olabilir. Monitoring hizmetimizle çevrimiçi etkileşimleri anlık takip eder, sahte hesapları etkili bir şekilde ortadan kaldırırız. Ancak olası kriz anlarında Kriz Yönetimi hizmetimiz devreye girer. Uzman ekibimiz, olumsuz durumları hızlı bir şekilde tespit eder ve markanızın itibarını korur. Bizimle, dijital dünyada güvenilir bir iz bırakın!

NELER YAPILIYOR?

Sahte hesaplar ve profiller, marka itibarını zedeleme ve olumsuz etkileşimlere yol açma potansiyeli taşır. Sahte hesapları tespit etmek ve kapatmak için geliştirdiğimiz özel stratejiler, markanızın güvenilirliğini korumanıza yardımcı olur. Hesap kapatma süreçlerimiz, sahte profillerle mücadele ederek hedef kitlenizle daha sağlam bir bağ kurmanıza olanak tanır ve markanızın online itibarını güçlendirir.

Dijital dünyada etkin bir varlık oluşturmak, markanızın çevrimiçi itibarını ve güvenilirliğini artırmak için önemlidir. Monitoring hizmetimiz, markanızın çeşitli dijital platformlardaki etkileşimleri sürekli olarak izleyerek size gerçek zamanlı veri sağlar. Bu, olumlu etkileşimleri öne çıkarmanıza, olumsuz durumları hızla tespit etmenize ve markanızın çevrimiçi performansını anlamanıza yardımcı olur. İnternet kullanıcı tarafından üretilen içerikler sentimental olarak analiz edilerek raporlanır.

Dijital dünyada, hızla yayılan bilgiler ve olumsuz geri bildirimler, marka itibarını ciddi şekilde etkileyebilir. Kriz yönetimi hizmetimiz, olası kriz durumlarında hızlı ve etkili müdahale sağlayarak markanızın itibarını koruma odaklıdır.

*Yukarıda bahsedilen konular en temel hizmetlerden oluşmaktadır. Marka ihtiyaçlarına göre hizmet teklifleri farklılaşabilmektedir.

TANIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Formunuz bize ulaştıktan sonra, muhtemelen 24 saat bile geçmeden size dönüş yapacağız. Bu nedenle formdaki soruları net olarak cevaplamanız, size yapacağımız dönüşün kalitesini arttırmamıza katkı sağlayacaktır.