EVERYTHING MUST BE BASED UPON INSIGHT!

EĞİTİMLER

Sunduğumuz eğitim hizmetleri, markaların dijital pazarlama trendleri, sosyal medya stratejileri ve etkili içerik yönetimi gibi konularda güçlenmelerine odaklanır. Uzman eğitmen kadromuz, katılımcılara sektördeki en güncel bilgileri sunarken, pratik beceriler kazandırarak kurumların pazarlama iletişimi alanında liderliğini pekiştirmelerine yardımcı olur.

EĞİTİM PAKETLERİMİZ

Rekabetin yoğun yaşandığı günümüzde, ürün ve hizmetler homojenleşmeye başlarken, Markaların tüketicileri ikna etmesi kritik öneme sahiptir. Bunu yapabilmek için de hedef kitlenizi ikna etmebazlı bir bakış açısına sahip olmak ve pazarlama araçlarını bu doğrultuda senkronize etmek  önemlidir.

Bu eğitim katılımcılara Markalamanın önemini, ürün ve marka arasındaki farklılıkları, Tutum ve davranışların satın alım karar süreçlerimizi nasıl etkilediğini ve sosyal etki araştırmalarının örnekleriyle birlikte anlatımını içermekte ve katılımcıların marka iletişim süreçlerini yönetirken ,  ikna ve iletişim yetkinliklerinin gelişmesine katkı sağlamaktadır.

Eğitim Direktörü: Savaş Ceneviz

Markaları yönetirken iletişime stratejik bir bakış açısıyla yaklaşmak önemlidir. Dünya üzerinde iletişim kanalları genişledikçe bu kanalları etkin kullanmak bir gereklilik halini aldı. Günümüzde çokça iletişim krizleri yaşanmaya başladı, Doğru iletişim enstrümanları kullanmayan markalar , şirketler itibarlarını eskiye göre çok daha kolay şekilde kaybetme riskiyle baş başa kaldı. İtibar kayıpları pazar kayıplarından, finansal kayıplara kadar geniş bir etki alanı içinde zarar verme potansiyeline sahiptir.

Bu eğitim ile katılımcıların, Stratejik iletişimin önemi, kurumsal iletişim & PR kavramlarının ne olduğu, stratejik faydaları, Medya ilişkileri, ideal basın bülteninin neler içermesi gerektiği, İtibar yönetimi, Sosyal medyada kriz yönetimi konularına hakim olması amaçlanmaktadır.

Eğitim Direktörü: Savaş Ceneviz

*Yukarıda bahsedilen konular en temel hizmetlerden oluşmaktadır. Marka ihtiyaçlarına göre hizmet teklifleri farklılaşabilmektedir.

BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Formunuz bize ulaştıktan sonra, muhtemelen 24 saat bile geçmeden size dönüş yapacağız. Bu nedenle formdaki soruları net olarak cevaplamanız, size yapacağımız dönüşün kalitesini arttırmamıza katkı sağlayacaktır.